Echo Bukowiny w operze
10 listopada lubański chór ECHO BUKOWINY wystąpił w Operze Wrocławskiej w ramach VIII Festiwalu Tradycji Dolnego Śląska. Był to dwudniowy przegląd zespołów z całego Dolnego Śląska, do udziału którego lubański zespół został zaproszony. Mało która grupa śpiewacza może poszczycić się honorem wystąpienia na deskach opery. W wypadku ECHA BUKOWINY mającego w swoim dorobku artystycznym koncertowanie w kraju i za granicą, jest to dopełnienie pasma sukcesów. Chór bowiem może poszczycić się wieloma osiągnięciami jako laureat licznych konkursów i przeglądów. Dla Lubania ECHO BUKOWINY jest świetnym ambasadorem miasta.
(tk)