A wszystko za sprawą głównego organizatoraStowarzyszenia Diabetyków w Lubaniu, gościnnego Miejskiego Domu Kultury a przede wszystkim tryskających dobrym humorem uczestników. Zabawę ubarwiał zespół Relaks, który bez wytchnienia proponował gościom znane i lubiane przeboje. Pięknie ubrane panie i wytworni panowie nie czekali aż ktoś za nich rozkręci zabawę. Szybko ruszyli do tańca. Tym bardziej, że zespół Relaks mistrzowsko do tego zachęcał. Parkiet ani na chwilę nie pozostawał pusty. I mimo że panów jak zwykle dopisało mniej, to zżytym ze sobą uczestnikom balu w niczym to nie przeszkadzało, bo w końcu zawsze można zatańczyć samemu.W kawiarence MDK nowy rok witało prawie sto osób.
